Hakkımızda

1997 senesinde iş hayatına adım atan ITM, medikal ürünler sektöründe IVF (tüp bebek) alanında faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren kendine istikrarlı ve büyük hedefler edinen firmamız dürüst, dinamik ve girişimci yapısıyla kısa zamanda tüp bebek alanında lider firmalardan biri haline gelmiştir.
 
“Tüp Bebekte Tüm ürünler için Tek firma” sloganıyla tüp bebek alanında karşılaşılabilecek tüm ihtiyaca ve sorulara cevap veren ITM, bu yapısıyla medikal sektörde bilindik çalışma anlayışından sıyrılmaktadır. Tüp bebek ile ilgili tüm cihazlar, sarf malzemeleri, kitler, yazılımlar ve komple sistemlere sahip ITM sağladığı bu geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile bugün tüp bebek merkezi kurulumunda tereddütsüz tek adres durumundadır.
 
ITM tüp bebek üzerine üretim yapan 12 firmanın Türkiye’deki Tek Yetkili İthalatçı Satış ve Servis sağlayan firmasıdır ve bu sorumluluğun bilinciyle müşterilerine en kaliteli ürünleri en ekonomik şekilde ilk elden ulaştırmanın gayretindedir. Faaliyette bulunduğu sektörün insan sağlığı ve hayatında taşıdığı öneminin farkında olan ITM dünyadaki teknolojik gelişmeleri ürün ağına gecikmeksizin yansıtmakta ve bunları müşterileri için stoklarında daima hazır bulundurmaktadır. ITM sayısı günden güne artan eğitimli insan gücü sayesinde satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.
 
İlk günden itibaren benimsediği şeffaflık ve güvene dayanan çalışma ilkelerini müşteri memnuniyeti ile birleştiren firmamızın amacı sektörde kalıcı ve istikrarlı başarıyı sağlamaktır. ‘Her Türlü Probleminizi ve İsteğinizi En Kısa Zamanda Çözen İş Ortağınız‘ olmak ise ITM’nin değişmez misyonudur.
 
Bugüne kadar bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkür eder sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildiririz.